REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

Se spoluprací jsem spokojen. Vše probíhá hladce a dle domluvy k mé spokojenosti a v termínech, které si domluvíme.

ING. MARTIN KUMŽÁK

Více o autorovi

S p. Hanzalem mám velmi dobré zkušenosti a to díky mnohaleté spolupráci. Je ochotný, vstřícný a spolehlivý. Sám mě pravidelně kontaktuje ohledně možných vylepšení mých www stránek či jen kvůli jejich aktualizaci, takže já sama nemusím vyvíjet žádnou aktivitu. Pokud mám nějaké požadavky na úpravy, změny či nějaká doplnění, obratem je vyřizuje. Mohu jen doporučit.

Mgr. Soňa Žourková

Více o autorovi

Spolehlivá firma BEESITE., která nabízí profesionální zpracování webových stránek a jejich propagaci.Ochota, vstřícnost a poradenské služby se zájmem o zákazníka.Dlouholetá spolupráce s maximální spokojeností, mohu jen doporučit.

Jiří Oberreiter

Více o autorovi

Společnost BEE SITE:ES můžeme vřele doporučit a to nejen kvůli rychlé a profesionálně odvedené práci na našich webových stránkách, ale také díky férovému jednání a přátelském přístupu k zákazníkovi.Určitě jejich služeb využijeme i v budoucnu.

Petr Ira, STRADE CZ, spol. s r.o.

Více o autorovi

Jsem spokojeny se službami společnosti BEE SITE ES a. s. - Komunikace je vždy srozumitelná a dle domluvy. Budu i nadále využívat jejich služeb. 

Jiří Rosenmüller

Více o autorovi

Moje spolupráce s panem Michálkem je již dlouholetá. Každý rok obnovujeme smlouvu a v pravidelných intervalech se mi ozývá s otázkou , jestli je vše v pořádku, mám dostatek zakázek, jestli je potřeba něco změnit, vylepšit.... V případě, že bych zvládla více zakázek, tak napíši email a pan Michálek reaguje s velkou ochotou a již mi nabízí možnosti, jak vše posílit.Z mé strany se mohu na pana Michálka naprosto spolehnout a to je pro moji práci hodně důležité, vím, že mě vyslechne a má pro mě vždy nějaké řešení.Moc děkuji za vstřícné a empatické jednání.

Markéta Vondráčková

Více o autorovi

Se společností BEESITE:ES jsem maximálně spokojena, mohu doporučit.

Olga Hofmannová

Více o autorovi

Ačkoliv jsem konzervativní člověk, tak postupně po oslovení jsem začal přemýšlet o spolupráci. Po další komunikaci vznikla super spolupráce. I když nejsem žádná velká firma, tak mi byli schopní nabídnout menší řešení na míru tak, aby to mělo nějaký efekt. Postupně jsem zjistil, že se na to dá navázat i dalšími rozšířenými službami. Za vším je u nich lidský faktor a velmi vstřícný přístup. Určitě mi pomohli a funguje to mezi námi.

René Šimík

Více o autorovi