Často kladené otázky

Jak používat VO poptávku

Výhody pro zadavatele, odběratele Pomocí služby VO poptávka si budete moci vybrat tu nejvýhodnější nabídku na výrobek či službu, kterou zrovna hledáte. VO poptávka za Vás rozešle Vaši poptávku všem ověřeným a registrovaným dodavatelům na serveru Velkoobchody.cz. V krátkém čase obdržíte konkrétní nabídky, ze kterých si vyberete tu která Vám bude nejvíce vyhovovat (cenově, termínově apod.). S pomocí VO poptávky lze velmi snadno uspořit desítky procent z Vašic nákupních cen. S VO poptávkou vubec nic neriskujete. Zadání, administrace a rozeslání poptávky je ZDARMA.

Jaké budou konkrétní přínosy?

* cenové nabídky od řady dodavatelů

* nabídka alternativních produktů a možností řešení

* nalezení nových dodavatelů

Výhody pro dodavatele, velkoobchody

Uživatelé zadávající poptávky ocení snadnost získání nabídek. Zadavatelé poptávek jsou z řad firem a živnostníků. Počet zadaných poptávek a jejich atraktivita stále stoupá v závislosti na oblíbenosti naší služby VO poptávka.

Co dodavatelé, velkoobchody službou získají

Každý registrovaný uživatel má přístup k zadaným poptávkám z vybraného oboru a zajištěno zasílání nových poptávek z vybraných oborů.

Registrace do systému VO poptávka Vám přinese:

* okamžitý přístup ke všem poptávkám na serveru www.velkoobchody.cz

* zasílání ověřených aktuálních poptávek přímo na Váš e-mail, který jste zadali při registraci

* možnost výběru oborů pro zasílání poptávek

VO poptávka -Odběratelé - odběratelé zadají svou poptávku prostřednictvím formuláře http://www.velkoobchody.cz/poptavka.php?&page=demand. Poptávka je ověřena našimi pracovníky. Ověřená poptávka je zvěřejněna na našem serveru. Poptávka je zaslána registrovaný firmám zařazeným do systému VOpoptávka. Poptávka je zvěřejněna po dobu platnosti, kterou zadává zadavatel.

VO poptávka - Dodavatelé - dodavatelé, kteří mají zájem dostávat poptávky od potenciálních odběratelů, se mohou zaregistrovat a to včetně všech údajů o své firmě: tj. logo firmy, adresu sídla firmy, pobočky, IČ, DIČ, veškeré kontakty na firmu (telefony, faxy, mobily, e-maily, www adresy...), profil firmy a další informace, které si firmy ve své administraci do profilu zadají, včetně obrázků (např. sídla, poboček, prodejen, skladů, zaměstnanců firmy...). Registrovaní uživatelé mohou zadat neomezený počet poboček s kontakty. Návštěvníci mají možnost přímým proklikem najít firmu na mapě.

Jak vyhledávat

V otevřené hlavní straně našeho serveru máte tyto možnosti: Fulltext - pokud chcete najít firmu, produkty nebo články např. jen v konkrétním městě, zadáte název město do políčka a kliknete na "vyhledat". Fulltext vyhledává zadaná slova v celém serveru, je tedy možné přes něj hledat název firmy, produkty nebo články. Pokud zvolíte podrobné vyhledávání, zvolíte si sekci produtů, příp. podsekci a kraj, ve kterém chcete vyhledávat (máte i možnost zvolit ČESKÁ REPUBLIKA, potom vyhledává ve všech krajích ČR). Po zobrazení firem máte znovu možnost zadat kraj (mapka v pravém rohu nahoře), nebo rovnou z lišty zvolit ceník, produkty, články, nebo najít firmu na mapě, tisknout, nebo si firmu uložit do chránky (ze schránky si ji nebo je můžete kdykoliv vyvolat, příp. odstranit) Pokud má inzerující firma vlastní webové stránky, proklik na ně nalezneze v pravém dolním rohu. Chcete-li napsat firmě e-mail přímo ze serveru, kliknete na logo firmy. Pokud chcete profil firmy, kliknete na název firmy.

Vyhledávání firem a produktů dle místa působnosti je možné od úrovně krajů, pro vyhledání v konkrétním městě lze použít fulltextové vyhledávání.

Pokud si chcete při otevření nabídek z "AKCÍ" prohlédnout inzerující firmu, klikněte na "otevřít", otevře se Vám jeden samostatný produkt a na liště vpravo nahoře klikněte na "firma".

 

Co server nabízí?

VO Potávka FIREMNÍ PREZENTACI PREZENTACI PRODUKTU PREZENTACI PRODUKTU FORMOU AKCÍ PREZENTACI FORMOU REKLAMY NA SERVERU

VO poptávka - tato část je určena k hledání dodavatelů, odběratelé získávají své odběratele. Dodavatel zadá prostřednictvím formuláře svou poptávku. Po potvrzení správnosti poptávky je tato poptávka odeslána registrovaným dodavatelům. Registrovaný dodavatel, který je zařazen do systému VO poptávka obdrží poptávku a pokud má zájem, tak poptávajícímu pošle svou nabídku.

FIREMNÍ PREZENTACE - v této části prezentace firmy návštěvníci serveru uvidí veškeré dostupné údaje o firmě, tj. logo firmy, adresu sídla firmy, pobočky, IČ, DIČ, veškeré kontakty na firmu (telefony, faxy, mobily, e-maily, www adresy...), profil firmy a další informace, které si firmy ve své administraci do profilu zadají, včetně obrázků (např. sídla, poboček, prodejen, skladů, zaměstnanců firmy...). Dále neomezený počet poboček s týmiž kontakty. Návštěvníci potom mají možnost přímým proklikem najít firmu na mapě.

PREZENTACE PRODUKTU - V této části návštěvníci uvidí veškeré informace o produktech, které firma nabízí. Firma má možnost zadat prakticky neomezené množství produktů s fotkou, včetně ceníku (jako samostatný soubor). Ty se potom návštěvníkům spolu s popisem produktů zobrazí v kategoriích nebo podkategoriích (max. 40), do kterých je firma zadala.

PREZENTACE FIRMY I PRODUKTU FORMOU ČLÁNKU - ve své administraci si mohou firmy napsat článek o své firmě nebo produktech. K textu musí být připojen minimálně jeden obrázek. Samy si i určí dobu, po kterou se má článek zobrazovat. Zadané články v pravé horní části stránky rotují.

PREZENTACE PRODUKTU FORMOU AKCÍ - pokud firma potřebuje rychle vyprázdnit sklady pro nové zboží nebo jen z jakéhokoliv důvodu potřebuje cokoliv rychle prodat, má možnost využít AKCE. Produkty do akce se opět zadávají z administrace firem, zobrazují se dle data a času zadání a účtují se za opravdu zobrazovanou dobu (počítadlo v Kč je v adminu firem).

PREZENTACE FORMOU REKLAMY NA SERVERU - na severu VELKOOBCHODY.CZ je několik možností reklamy. Nejúčinnější je \\\"sponzor serveru\\\" v levé horní části stránky. Dále je možnost \\\"skyscraperu\\\" v pravé části stránek nebo \\\"doporučujeme\\\" v levé části stránek, všechny s možností prokliku na www stránky firmy. Reklamy nerotují a zobrazují se na všech otevřených stránkách!

Jak objednávat reklamu

Firma, která si chce umístit reklamu na server velkoobchody.cz, nemusí mít na tomto serveru umístěnou svoji prezentaci.

Je nutné se domluvit s naším obchodním zástupcem telefonicky nebo e-mailem (reklama@velkoobchody.cz) na pozici, na termínu od kdy do kdy a na způsobu úhrady. Pokud požadovaná pozice ve Vámi stanoveném termínu nebude volná, nabídne Vám náš zástupce náhradní první volný termín nebo jinou pozici nebo umístění.

 

 

Co skrývá služba VO poptávka?

VO poptávka je služba, kde zákazníci velkoobchodů zadávají své poptávky. Registrované velkoobchody mají možnost získávat ověřené poptávky emailem, a tak i kontakty na nové zákazníky.

Co má velkoobchod udělat, má-li o službu zájem?

V případě, že je velkoobchod registrovaný na serveru www.velkoobchody.cz, stačí pouze souhlas k příjímání poptávek. Pokud není registrovaný, může se registrovat na http://wwww.velkoobchody.cz/objednavka.php? , kde stačí vyplnit registrační formulář. Registrace je ZDARMA.

Je zadaná poptávka závazná?

Ne, není. Registrované velkoobchody Vám zašlou svou nabídku. Výběr a hodnocení nabídek je pouze na Vás. Pokud Vás žádná nabídka neuspokojí nemusíte vůbec nic kupovat.

Co je služba VO poptávka?

Na server Velkoobchody.cz potenciální zákazník zadá svou poptávku, která je ověřena telefonicky. Všichni zadavatelé poptávek mají IČ.

Jak probíhá zápis do VO poptávky?

Poptávající vyplní formulář. My telefonicky ověříme dostupné údaje a zařadíme do systému VO poptávky.

Kolik stojí zadání poptávky do VO poptávky?

Služba je bezplatná. Zadavatel, firma nebo živnostník, musí mít živnostenský list a IČ. Je nutné, aby zadavatel poptávky vyplnil všechny povinné údaje. Poptávka bude ověřená pracovníkem provozovatele.

Jak mohu zasílání emailu s poptávkami zrušit?

Službu můžete kdykoliv zrušit emailem nebo ve své registraci.

Pokud velkoobchod obdrží poptávku, musí na ni reagovat?

Rozhodnutí, zda velkoobchod zašle poptávajícímu nabídku na ověřenou poptávku, je na velkoobchodu. Poptávající neví, komu byla poptávka zaslána.

Jsme velkoobchod s železářským zbožím, máme tedy rozsáhlý ceník. Lze nějak vyřešit, abychom nemuseli rozepisovat každý šroubek nebo podložku?

Ano a velice jednoduše. Ve své administraci můžete ze svého počítače na server nahrát celý soubor (ceník) ve formátu .xls .doc nebo .pdf a návštěvníkům Vaší prezentace se nabídne možnost tento ceník si otevřít přímo z této prezentace.

Vyplnil jsem "objednávku nové firemní prezentace" a odeslal ji. Nedostal jsem však žádný email a chtěl bych již vkládat nabídky.

Po vyplnění a odeslání objednávky firemní prezentace se můžete okamžitě do své administrace přihlásit pod jménem a heslem, které jste zadal do objednávky. Tato administrace je aktivní ihned po odeslání objednávky.

Zaregistroval jsem naši firmu, ale vyhledávač ji nenajde......

Pokud zadáte podle klíčového slova vyhledávání ve firmách, vyhledávač prohledává údaje o firmě a popis činnosti. Pokud v produktech, tak prohledává jen popisy produktů a názvy produktů. Je proto potřeba, aby v popisu firmy i produktů bylo VŽDY obsaženo slovo, podle kterého chcete, aby Vás návštěvníci našli. Zabýváte-li se například čerpadly, je potřeba toto slovo uvést u popisu firmy i v popisu produktů.

Naše firma nepoužívá internet ani e-maily, přesto bychom měli rádi prezetaci naší firmy na Vašem serveru. Je to možné?

Ano, je to možné. Prezentaci Vám vytvoříme a sami na server umístíme. Důležité je, že Vaši prezentaci uvidí návštěvníci serveru velkoobchody.cz, uvidí Vámi nabízené zboží, ceny, kontakty na Vás a uvidí na mapě, kde Vás najdou.

Ráda bych si našla velkoobchody s potravinami jen v našem městě.

Použijte fulltextové vyhledávání, kde zadáte název Vašeho města. V rozšířeném vyhledávání je možné vyhledat firmy jen od úrovně krajů.

Zapomněl jsem přihlašovací jméno do administrace, nemohu tudíž přidávat zboží.

Řešení je velmi jednoduché. Z emailu, který jste uvedl při registraci, nám pošlete žádost o zaslání jména a my Vám jej obratem zašleme.

Náš velkoobchod má svoji webovou prezentaci. Lze ji nějak spojit s prezentací naší firmy na Vašem serveru?

Ano lze. U každé firemní prezentace je uvedena www adresa inzerující firmy (pokud ji má)s proklikem na webové stránky firmy.

Chtěl bych inzerovat v "nepřehlédněte aktuální akce" a to jen jednorázově.

Toto možné není, do akcí si nabídky zadávají firmy přímo ze své administrace on-line. Je tedy nutné mít na našem serveru prezentaci a potom budete moci této služby využívat.

Chceme mít svůj reklamní banner s proklikem na naše webové stránky umístěn v sekci "doporučujeme".

Reklamní bannery, skyscraper i ostatní reklamu může mít na našem serveru umístěnou i firma, která na serveru nemá firemní prezentaci. Je ovšem nutné si nejdříve domluvit pozici a termín s našimi pracovníky (telefonicky nebo e-mailem), potom stačí zaslat banner v příslušné velikosti na email reklama@velkoobchody.cz.

Pokud si objednáme prezentaci, kolik výrobků můžeme nabízet? A máme 9 poboček po celé České republice..

Ve své firemní prezentaci můžete mít prakticky neomezené množství výrobků s fotkami, a stejně tak neomezené množství poboček, které si zadáváte ze své administrace.

Ve své administraci jsem zadala uveřejnění článku, ale nezobrazuje se....

Pokud jste správně zadala datum, od kdy do kdy má být článek zvěřejňován, potom je možné, že jste do článku nevložila žádnou fotografii. Pokud v článku totiž není alespoň jedna, nezobrazuje se. Na stránce se vždy zobrazují jen tři články, které náhodně generuje server, je tedy možné, že Váš článek se zobrazí např. po třetím čtvrtém otočení.

Měl bych zájem dělat Vašeho obchodního zástupce.....

Vaši nabídku vítáme, hledáme obchodní zástupce z celé ČR, dle dohody můžeme poskytnout i exkluzivitu pro určitý region. Napište nám na info@velkoobchody.cz, rádi Vám zašleme podrobné informace.

Co mohou obsahovat VO poptávky?

VO poptávka může obsahovat poptávku na věci a služby, které chtějí nebo mají zájem si poptávající koupit. Případně potřebují vyřešit určitou situaci nebo potřebu. Poptávající jsou pouze firmy a živnostníci, kteří mají živnostenské oprávnění a IČ. Každá poptávka je ověřena pracovníkem provozovatele.

Mám strach, že nezvládnu prezentaci tak, aby vypadala hezky.....

Nemusíte mít strach, vložení prezentace a produktů není tak složité, jak se na první pohled zdá. Pokud si nebudete vědět v jakékoliv sekci rady, všude máte na liště modré kolečko s otazníkem, kde se Vám zobrazí pro tuto sekci nápověda.